تبلیغات با پهباد

تبلیغات پهبادی

تبلیغات هوایی با پهباد و هلی کاپ انجام می شود این تبلیغات می تواند به صورت نمایشگرهای پهبادی و بنری باشد. از نمایشگرهای پهبادی برای تبلیغ رویدادهای مهم مانند افتتاحیه، کمپین، رویداد، جشن و … استفاده می شود. نمایشگرهای چراغدار  پهباد بی نظیر هستند و حتی شما به وسیله آن می توانید خسته کننده ترین چیزها را تبلیغ کرده و شور و هیجان را در دید نظاره کنندگان مشاهده نمائید. همچنین از پهپادهای نمایشگر می توان برای نوشتن کلمات در آسمان بالای شهر شما استفاده کرد.

تبلیغات در فضای باز(تبلیغات محیطی) برای یک یا دو ثانیه چشم را به خود جلب می کند لذا تاثیر زیادی در حافظه نظاره کنندگان داشته و بلافاصله در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند. استفاده از فناوری پهپادی برای ایجاد مطالب تبلیغاتی جدید ، هیجان انگیز و از نظر بصری تاثیرات زیادی بر مخاطب خواهد گذاشت.

وزن هر پهپاد کمتر از یک نیم کیلو است. پهبادها مجهز به سنسورهای از راه دور و چراغ های LED ، به صورت گروهی یا جداگانه کنترل می شوند. هنگام کنترل پهباد دقت بسیار مهم است ، زیرا طراحان باید مطمئن شوند که فاصله ایمن بین آنها و مخاطبان وجود داشته باشد.

دسترسی به صدها هزار مصرف کننده ارزان نیست و با افزایش رقابت برای فضاهای تبلیغاتی ، هزینه های مربوطه نیز افزایش می یابد. تبلیغات با پهبادها راهی فوری برای تعامل با عموم شهروندان به گونه ای است که برخلاف برخی از تابلوهای تبلیغاتی که هیچ کس به آنها اهمیت نمی دهد، مردم از آن استقبال می کنند.

اساساً پهبادها جدید و جذاب هستند و برخی از بازاریابان از این واقعیت استفاده می کنند که بسیاری از مردم به سادگی تماشای پرواز پهبادها را دوست دارند. آن ها می توانند با توجه به قوانین محلی تقریباً در هر مکانی پرواز کنند، از همین رو، پهبادها به یک بستر تبلیغاتی ایده آل تبدیل شده اند. پهبادها می توانند پیام کسب و کار را به طور مستقیم و فوری به مردم منتقل کنند. به عنوان مثال ، برخی از رستوران ها از پهباد برای حرکت منوهای غذا در آسمان شهرشان استفاده می کنند.

فناوری پهپادی به احتمال زیاد به تکامل و گسترش خود ادامه می دهد و بنابراین ، برای بازاریابان مهم است که از این پیشرفت ها آگاهی یافته و خود را با این پیشرفت ها هماهنگ سازند

شما هم می توانید محصول، خدمت و برند کسب و کار خود را از طریق برگزاری کمپین های تبلیغاتی به وسیله پهباد در آسمان تبلیغ کنید.