طراحی سایت وردپرس

  1. خانه
  2. /
  3. طراحی سایت وردپرس
سایت فروشگاه – خدماتی
فروشگاه اینترنتی چیست؟

یک فروشگاه اینترنتی، وب سایتی است که مردم در ازای خرید کالا یا خدمات، مبلغی را به صورت آنلاین پرداخت می کنند. یک فروشگاه آنلاین، سایتی است که امکان جستجو محصول یا خدمتی خاص، مشاهده انواع محصولات و خدمات، مطالعه ویژگی ها و قابلیت های آن ها، مقایسه آن ها با سایر کالا ها و خدمات، پرداخت مبلغ خرید به صورت آنلاین و… را برای کاربران اینترنتی فراهم می کند.

امروزه با گسترش اینترنت و به وجود آمدن وب سایت ها، طراحی سایت فروشگاهی بسیار رواج پیدا کرده است. فروشگاه های آنلاین، امکان یافتن محصولات و خدمات را برای مردم آسان نموده اند. خرید از سایت های فروشگاهی از سوی مردم به خصوص قشر جوان جامعه، با استقبال زیادی همراه بوده است. خریداران و متقاضیان محصولات و خدمات، به دلیل مشغله فراوان و یا ترافیک زیاد و آسانی بیشتر، کمتر به خرید حضوری روی می آورند و ترجیح می دهند محصولات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت خریداری کنند. طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت، بر میزان رضایت کاربران و هم بر میزان اثربخشی حضور کاربر در سایت تاثیر خواهد گذاشت و به نوعی باعث بالا بردن نرخ تبدیل کاربر به مشتری در سایت فروشگاهی می شود.

انواع طراحی سایت فروشگاهی

1- فروشگاه اینترنتی کالاهای فیزیکی

فروشگاهی که محصولات فیزیکی و قابل لمس مانند لپ تاپ، دوربین عکاسی، پوشاک، لوازم منزل، مواد غذایی، و… را ارائه می دهد در دسته فروشگاه کالاهای فیزیکی قرار می گیرد. در طراحی سایت فروشگاهی این نوع از فروشگاه ها ،کاربران سفارش خود را در سایت ثبت می کنند و سپس کارمندهای واحد فروش، کالای مورد نظر را برای مشتری ارسال می کنند.

2- فروشگاه اینترنتی کالاهای غیر فیزیکی

این نوع از فروشگاه های آنلاین فقط کالاهای غیر قابل لمسِ دانلودی و مجازی را به فروش می رسانند؛ محصولاتی مانند فیلم، موسیقی، فایل های پی دی اف، کتاب های دیجیتال و… که کاربر آن ها را دانلود می کند. در این حالت، لینک دانلود پس از پرداخت مبلغ مورد نظر برای کاربر فعال خواهد شد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در سلام تبلیغات با توجه به امکانات آن مشخص می‌شود. با توجه به نیازهای گوناگون سه بسته ساده، ویژه و پیشرفته را در نظر گرفته ایم. قالب های وردپرسی در نظر گرفته شده برای طراحی سایت فروشگاهی شما ضمن داشتن گرافیکی پویا از قابلیت های انعطاف پذیری برخوردارند. یک فروشگاه اینترنتی می تواند به فروش شما کمک شایانی کند. پس نگران هزینه‌های راه‌اندازی آن نباشید، چرا که در عمل این هزینه‌ها جبران خواهند شد.

سایت معرفی و شخصی

امروزه بهترین راه برای معرفی ویژگی ها و خدماتی که هر شخص ارائه می دهد، طراحی وب سایت اختصاصی مناسب با نوع فعالیت آن می باشد. استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین روز به روز درحال افزایش می باشد. دیگر مثل زمان گذشته ، پرداخت کردن هزینه ای بسیار برای تبلیغات و خدماتی که ارائه می کنید به هیج وجه اقتصادی و موفقیت آمیز نیست! اکثر مردم تمایل دارند که کارهای روزمره خود را به وسیله اینترنت انجام دهند. حال که همچین فرصت مناسبی در فضای آنلاین ایجاد شده، شما با طراحی سایت معرفی خود می توانید به راحتی خدمات و محصولات خود را معرفی و عرضه نمایید. اهمیتی ندارد که شما چه نوع تخصصی دارید و یا مشغول به چه کاری هستید، این امکان را دارید که به منظور شناخت هرچه بهتر کاربران با ویژگی هایتان، اقدام به طراحی وب سایت معرفی خود کنید.

با گذشت زمان سبک زندگی مردم تفاوت های بسیاری با گذشته کرده است.در گذشته نه چندان برای انجام کارهای روز مره خود نیاز بود که بصورت حضوری به مکان های مختلفی مراجعه می کردیم. در طی اینکار زمان و هزینه بسیاری برما تحمیل میشد. امروزه با گسترش فضای اینترنت و خدمات الکترونیک، مردم تمایل دارند که برای ساده ترین کارهای خود نیز به اینترنت مراجعه کنند. به همین علت با یک فضای بسیار پر کاربر و ایده آل جهت معرفی و ارائه خدمات خود روبرو هستیم. شما با هر تخصص و هر کسب و کاری که دارید می توانید به منظور جذب مخاطبان بیشتر و بهتر دیده شدن خدماتتان، اقدام به طراحی سایت معرفی خدمات خود کنید.به عنوان مثال مواردی همچون طراحی سایت وکلا ،طراحی سایت خدماتی و همینطور طراحی سایت شرکتی می تواند زمینه ای را برای معرفی بهتر شما و خدماتتان فراهم نماید.

بعنوان مثال اگر شما کسب و کاری در زمینه پوشاک دارید و یا آموزشگاهی یا خودتان می خواهید بیشتر دیده شوید و افراد بیشتری با علم شما آشنا شوند و کاربران بیشتری را جذب نمایید. در صورتی که در زمینه کاریابی فعالیت می کنید نیز طراحی سایت کاریابی به شما پیشنهاد می شود تا بتوانید با یک طراحی سایت در زمینه کاریابی به فعالیت خود تخصصی تر بپردازید و بیشتر دیده شوید.

فهرست
کسب درآمد دلاری با طراحی گرافیکیتکمیل فرم در چند ثانیه
+