سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست ما ارائه تبلیغاتی است که به حریم شخصی شما احترام بگذارد و ما این کار را انجام می دهیم.هنگامی که از خدمات ما استفاده می کنید ، به داده های خود به ما اعتماد می کنید و مسئولیت ما حفاظت و احترام به آن است. به همین دلیل است که ما هرگز اطلاعات شخصی شما را نمی فروشیم و از حریم خصوصی شما در هر مرحله محافظت می کنیم.

خط مشی رازداری در کانون تبلیغاتی سلام تبلیغات در مورد نحوه جمع آوری، استفاده، پردازش و به اشتراک گذاری داده هایی است که ممکن است از طریق خدمات تبلیغاتی خود جمع آوری کنیم (در مجموع ، “خدمات ما”). “داده های شخصی” به معنای هرگونه اطلاعاتی است که شناسایی ، ارتباطات و توصیفات  مصرف کننده را به طور مستقیم و غیرمستقیم ممکن می سازد.

خط مشی رازداری ما تمام روش هایی را که از طریق آن اطلاعات شخصی را جمع آوری می کند توضیح می دهد . اینها ممکن است شامل فرم های سفارش، فرم های ثبت نام، فرم های تماس، ایمیل درخواست خدمات و کوکی ها باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است این خط مشی رازداری را به روز کرده یا تغییر دهیم. در صورت انجام هرگونه تغییر اساسی ، قبل از اعمال تغییرات به شما اطلاع می دهیم.

ما اطلاعات مربوط به نام ، آدرس کاربر ، محل کار ، تاریخ تولد ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن ، شناسه های سخت افزاری را جمع آوری یا پردازش نمی کنیم. به منظور ارائه تبلیغات شخصی و همچنین تبلیغات غیر شخصی ، سلام تبلیغات از ۳ روش شناسایی مبتنی بر کوکی، محیط های بدون کوکی و شناسه تبلیغاتی برای شناسایی کاربران استفاده می کنیم.

ما از اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم برای اهداف تبلیغاتی از جمله تبلیغات جامعه هدف، تجزیه و تحلیل تعاملات جامعه هدف، ارائه تبلیغات به مشتریان، اشکال زدایی، شناسایی و گزارش  خطاهای عملکردی، ارتباط با شما و … استفاده می کنیم.

به منظور ارائه خدمات، ما باید داده های تبلیغاتی را با اشخاص ثالث که بستر تبلیغاتی را در خدمت ما گذاشته اند، پیمانکاران یا  نمایندگان که از طرف ما وظایفی را انجام می دهند، به اشتراک بگذاریم. همچنین در پاسخ به مراحل قانونی، ممکن است اطلاعاتی را که از شما جمع آوری می کنیم به منظور رعایت قانون ، رسیدگی قضایی ، حکم دادگاه یا سایر مراحل قانونی ، مانند پاسخ به حکم دادگاه یا احضاریه ، فاش کنیم.

شما حق دارید به داده های شخصی که در مورد شما داریم دسترسی داشته باشید و درخواست کنید که اطلاعات شخصی شما تصحیح ، پاک یا منتقل شود. همچنین ممکن است از حق اعتراض یا درخواست محدود کردن برخی از پردازش ها برخوردار باشید. در صورت تمایل به استفاده از هر یک از این حقوق ، می توانید با ما تماس بگیرید.

در صورت تمایل به حذف داده های شما، بایستی درخواستی مبنی بر حذف داده های مربوط به شما به ایمیل  manager@helloads.ir ارسال نمائید.

ما داده های مرتبط با کاربر را تا ۱۲ ماه از تاریخ جمع آوری حفظ می کنیم. ولی ممکن است به دلایل مالی و آماری داده های جمع آوری شده و غیر شخصی را برای مدت طولانی تری از ۱۲ ماه ذخیره کنیم. اطلاعات شخصی شما مطابق با خط مشی حفظ داده های ما که برای حفظ داده ها تا زمانی که لازم است برای رعایت تعهدات قراردادی ، تعهدات استخدامی و سایر اهداف تجاری، حفظ می شود.

ما اقدامات امنیتی معقولی را برای محافظت از اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم در برابر دسترسی غیرمجاز ، نفوذ، سرقت، از دست دادن، سوء استفاده، افشای، تغییر یا تخریب اجرا کرده ایم. لطفاً توجه داشته باشید که علیرغم تمام تلاش های ما ، هیچ گونه اقدام امنیتی داده نمی تواند امنیت را تضمین کند

ناشران ، تبلیغ کنندگان و سایر وب سایت هایی که ممکن است از طریق خدمات ما قابل دسترسی باشند دارای خط مشی رازداری و شیوه های خاص خود هستند که بر گردآوری ، استفاده و افشای اطلاعات شخصی شما هنگام تعامل با خدمات آنها و استفاده از محصولات آنها نظارت می کند. ما شما را تشویق می کنیم که قبل از ارائه اطلاعات یا استفاده از پیشنهاد یا تبلیغ ، با سیاست های حفظ حریم خصوصی ارائه شده توسط همه اشخاص ثالث آشنا شوید.